Műszerek-Teszterek

Adapter ST illesztő (PD) optikai Teljesítménymérőkhöz Grandway [15428]
optikai csatlakozó-adapter műszerekhez
Központi raktárkészleten.
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő+ fényforrás FHM2A02 Grandway [15911]
teljesítménymérő + lézeres fényforrás
Központi raktárkészleten.
 
Opt. mérőkábel SM SC/SC (UPC) 500m F2H-LFC Grandway [15701]
Opt. szál: G.652.D (OS2), szimpla
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1650nm FHO3000-SA40F-VFL-PM-SC-HUN+ mini PON OTDR Grandway [17621]
hullámhossz: 1650nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm, 1310nm, 1300nm, 850nm, 980nm; Csatl. fajtája: SC/PC, 1650nm 40dBm 4m-240km+VFL+OPM
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
Új!
 
Optikai fényforrás 850/1300/1310/1550nm FHS2Q01F Grandway [15439]
lézer fényforrást tartalmaz 850nm, 1300nm / 1310nm és 1550nm hullámhosszokkal > melyek 270Kz, 1kHz, 2kHz frekvencián modulált teljesítménykibocsátássa
Központi raktárkészleten.
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő mini FHP12-B Grandway [15694]
Optikai Teljesítménymérőt, mely -50dBm-től, +26dBm tartományban képes az előre kallibrált hullámhosszakban mérést végezni. 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
OTDR 850/1300/1310/1550nm FHO5000-MD25-LS-PM-TS-FM-SC Grandway [17431]
hullámhossz: 1300nm, 850nm, 1550nm, 1310nm, 850nm, 1310nm, 1300nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibakereső Lézer 10mW 65
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
Optikai fényforrás 1310/1550nm FHS2D02F Grandway [15438]
lézer fényforrást tartalmaz 1310nm és 1550nm hullámhosszokkal > melyek 270Kz, 1kHz, 2kHz frekvencián modulált teljesítménykibocsátással képesek működn
Központi raktárkészleten.
 
Optikai hibakereső lézer 10mW OptiC [15018]
Optikai kábel és szálak vizuális azonosítására, hibakeresésre (törések, szakadások, nagy csillapítású pontok feltárására.)
Központi raktárkészleten.
 
Adapter FC illesztő optikai Fényforrásokhoz Grandway [15426]
optikai csatlakozó-adapter műszerekhez
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
Opt. mérőkábel SM SC/SC (UPC) 1000m FHO-LCB Grandway [14683]
Opt. szál: G.652.D (OS2), szimpla, FHO5000-eshez
Központi raktárkészleten.
 
Opt. mérőkábel SM SC/SC (APC) 1000m FHO-LCB Grandway [15863]
Opt. szál: G.652.D (OS2), szimpla, FHO5000-eshez
Központi raktárkészleten.
 
Optikai szálvizsgáló video mikroszkóp USB-s FIM-4 Grandway [15403]
kézi, 400x nagyítás
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1310/1550/1625nm FHO5000-T40F-LS-PM-SC/UPC Grandway [15919]
hullámhossz: 1550nm, 1310nm, 1625nm, 850nm, 1310nm, 1300nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibakereső Lézer 10mW 650nm; Cs
Központi raktárkészleten.
 
Adapter optikai szálillesztő mérési feladatokhoz Grandway [15932]
optikai csatlakozó-adapter műszerekhez
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1310/1550/1625nm FHO5000-T43F-LS-PM-SC/UPC Grandway [15927]
hullámhossz: 1625nm, 1550nm, 1310nm, 1550nm, 1490nm, 1310nm, 850nm, 1300nm, 1650nm, 1625nm; méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibakereső Lézer 10mW 650nm; Cs
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
Adapter FC illesztő optikai Teljesítménymérőkhöz Grandway [15427]
optikai csatlakozó-adapter műszerekhez, FHM, FHP családhoz (kivéve FHP mini)
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1310/1550/1650nm FHO5000-TC35F-LS-PM-SC/UPC Grandway [15925]
hullámhossz: 1650nm, 1550nm, 1310nm, 1550nm, 1490nm, 1310nm, 850nm, 1300nm, 1650nm, 1625nm; méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibakereső Lézer 10mW 650nm; Cs
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő mini FHP12-A Grandway [15693]
Optikai Teljesítménymérőt, mely -70dBm-től, +10dBm tartományban képes az előre kallibrált hullámhosszakban mérést végezni. 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490
Központi raktárkészleten.
 
Opt. mérőkábel SM SC/SC (UPC) 500m FHO-LCB Grandway [15695]
Opt. szál: G.652.D (OS2), szimpla, FHO5000-eshez
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1650nm FHO3000-SA30F-VFL-PM-SC-HUN+ mini PON OTDR Grandway [17618]
hullámhossz: 1650nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm, 1310nm, 1300nm, 850nm, 980nm; méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibakereső Lézer 10mW 650nm; Csatl. fajt
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
Új!
 
Optikai teljesítménymérő PON rendszerekhez FHP3P01 Grandway [15698]
PON Optikai Teljesítménymérő: FTTX-PON: APON, BPON, GPON... ONU és OLT/Video csatlakozási lehetőséggel.
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
OTDR 1310/ 1550nm FHO3000-D35-VFL-PM-SC-HUN+ Grandway [16306]
hullámhossz: 1310nm, 1550nm; Csatl. fajtája: SC/PC, 1310/1550nm 35/33dBm 4m-240km+VFL+OPM
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1310/ 1550nm FHO3000-D30-VFL-PM-SC-HUN+ Grandway [13120]
hullámhossz: 1310nm, 1550nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm, 1310nm, 1300nm, 850nm, 980nm, 1650nm; méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibakereső Lézer 10mW 650nm; Csa
Központi raktárkészleten.
 
Opt. mérőkábel SM FC/SC (APC) 1000m FHO-LCB Grandway [15865]
Opt. szál: G.652.D (OS2), szimpla, FHO5000-eshez
Központi raktárkészleten.
Akciós! 
OTDR 1310/1550/1625nm FHO5000-T45F-LS-PM-SC/UPC-HUN+ Grandway [17400]
hullámhossz: 1625nm, 1550nm, 1310nm, 1550nm, 1490nm, 1310nm, 850nm, 1300nm, 1650nm, 1625nm; méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibakereső Lézer 10mW 650nm; Cs
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
OTDR 1650nm FHO3000-SA35F-VFL-PM-SC-HUN+ mini PON OTDR Grandway [17619]
hullámhossz: 1650nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm, 1310nm, 1300nm, 850nm, 980nm; Csatl. fajtája: SC/PC, 1650nm 35dBm 4m-240km+VFL+OPM
Központi raktárkészleten.
Új!
Akciós! 
Adapter ST illesztő optikai Fényforrásokhoz Grandway [15425]
optikai csatlakozó-adapter műszerekhez
Központi raktárkészleten.
 
Adapter SC illesztő (PD) optikai Teljesítménymérőkhöz Grandway [15429]
optikai csatlakozó-adapter műszerekhez, FHM, FHP családhoz (kivéve FHP mini)
Központi raktárkészleten.
 
Adapter FC illesztő OTDR-hez Grandway [15294]
OTDR-hez
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő+ fényforrás FHM2A01 Grandway [15432]
teljesítménymérő + lézeres fényforrás
Központi raktárkészleten.
 
Opt. mérőkábel MM SC/SC (UPC) 500m F2H-LFC Grandway [15505]
szimpla
Központi raktárkészleten.
 
Optikai kábelvizsgáló (szál-/jelazonosító) OFI-3 Grandway [15700]
Élőszál vizsgáló. Szálak, vékony pigtail, patch kábelek, bontás nélküli azonosítására. Mérhető hullámhossz tartomány: 900-1650 nm
Központi raktárkészleten.
 
Optikai teljesítménymérő GEPON rendszerekhez FHP2G10 Grandway [10997]
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
Új!
 
Adapter LC/MU illesztő FIM-4 optikai Mikroszkóphoz Grandway [15423]
optikai csatlakozó-adapter műszerekhez
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
Adapter ST illesztő optikai Teljesítménymérőkhöz OptiC *[14847]
ST típusú illesztőfej OPM-B teljesítménymérőhöz
Központi raktárkészleten.
Kifutó!
 
Optikai hibakereső lézer 30mW Grandway [15506]
Optikai kábel és szálak esetén a 30mW-os teljesítmény által, kifejezetten nagy távolságokra is kiválóan alkalmas vizuális azonosítására, hibakeresésre
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1310/ 1550nm FHO5000-D35-PM-TS-FM-SC-HUN+ Grandway [16307]
hullámhossz: 1550nm, 1310nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm, 1310nm, 850nm, 1300nm, 1650nm; méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibakereső Lézer 10mW 650nm; Csatl. faj
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
Opt. mérőkábel SM SC/SC (UPC) 1000m F2H-LFC Grandway [15074]
Opt. szál: G.652.D (OS2), szimpla
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
Adapter SC/ST/FC illesztő CL-400 optikai Mikroszkóphoz OptiC *[12767]
optikai csatlakozó-adapter műszerekhez
Központi raktárkészleten.
Kifutó!
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő FHP2B04 Grandway [15435]
Optikai Multiméter, mely tartalmaz, Optikai Teljesítménymérőt, mely -70dBm-től, +10dBm tartományban képes az előre kallibrált hullámhosszakban méré
Központi raktárkészleten.
 
Optikai teljesítménymérő PON rendszerekhez FHP2P01 Grandway [15697]
PON Optikai Teljesítménymérő: FTTX-PON: APON, BPON, GPON... ONU és OLT/Video csatlakozási lehetőséggel.
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő+ fényforrás FHM2B02 Grandway [15913]
teljesítménymérő + lézeres fényforrás
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
OTDR 1310/1550/1650nm FHO5000-TC40F-LS-PM-SC/UPC Grandway [15924]
hullámhossz: 1650nm, 1550nm, 1310nm, 1550nm, 1490nm, 1310nm, 850nm, 1300nm, 1650nm, 1625nm; méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibakereső Lézer 10mW 650nm; Cs
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő+ fényforrás FHM2B01 Grandway [15912]
teljesítménymérő + lézeres fényforrás
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1310/ 1550nm FHO1000-D28-SC Grandway [17732]
hullámhossz: 1310nm, 1550nm; Csatl. fajtája: SC/PC, 1310/1550nm, 28dBm
Központi raktárkészleten.
Új!
 
OTDR 1310/1550/1625nm FHO5000-T40F-LS-PM-SC/APC Grandway [15920]
hullámhossz: 1625nm, 1550nm, 1310nm, 1550nm, 1490nm, 1310nm, 850nm, 1300nm, 1650nm, 1625nm; méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibakereső Lézer 10mW 650nm, 13
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
Opt. mérőkábel SM SC/SC (APC) 500m FHO-LCB Grandway [15864]
Opt. szál: G.652.D (OS2), szimpla, FHO5000-eshez
Központi raktárkészleten.
 
Adapter ST illesztő OTDR-hez Grandway [15273]
OTDR-hez
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1650nm FHO3000-SA38F-VFL-PM-SC-HUN+ mini PON OTDR Grandway [17620]
hullámhossz: 1650nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm, 1310nm, 1300nm, 850nm, 980nm; Csatl. fajtája: SC/PC, 1650nm 38dBm 4m-240km+VFL+OPM
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
Új!
 
Adapter LC/MU illesztő CL-400R optikai Mikroszkóphoz OptiC *[12768]
optikai csatlakozó-adapter műszerekhez
Központi raktárkészleten.
Kifutó!
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő FHP2A04 Grandway [15434]
Optikai Multiméter, mely tartalmaz, Optikai Teljesítménymérőt, mely -70dBm-től, +10dBm tartományban képes az előre kallibrált hullámhosszakban méré
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 850/1300/1310/1550nm FHO5000-MD21-LS-PM-TS-FM-SC Grandway [16301]
hullámhossz: 1300nm, 850nm, 1550nm, 1310nm, 850nm, 1310nm, 1300nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibakereső Lézer 10mW 65
Központi raktárkészleten.
 
Opt. mérőkábel SM FC/SC (UPC) 1000m F2H-LFC Grandway [15501]
Opt. szál: G.652.D (OS2), szimpla
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
Adapter SC illesztő (LD) optikai Fényforrásokhoz Grandway [15424]
optikai csatlakozó-adapter műszerekhez
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM/SM FC/PC - LC/PC SLX OptiC [17559]
Szállítás, rendelés után 30 munkanap.
 
Optikai hibakereső lézer 30mW OptiC [15019]
Optikai kábel és szálak esetén a 30mW-os teljesítmény által, kifejezetten nagy távolságokra is kiválóan alkalmas vizuális azonosítására, hibakeresésre
Központi raktárkészleten.
 
Adapter SC illesztő OTDR-hez Grandway [15272]
OTDR-hez
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1310/ 1550nm FHO3000-D35-VFL-PM-SC Grandway [15183]
hullámhossz: 1550nm, 1310nm; Csatl. fajtája: SC/PC, 1310/1550nm 35/33dBm 4m-240km+VFL+OPM
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
OTDR 1310/ 1550nm FHO5000-D45-PM-TS-FM-SC/UPC-HUN+ Grandway [17401]
hullámhossz: 1550nm, 1310nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm, 1310nm, 850nm, 1300nm, 1650nm; méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibakereső Lézer 10mW 650nm; Csatl. faj
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
Opt. adapter MM/SM FC - LC/PC illesztő OptiC [14846]
LC illesztő (FC/LC átalakító)
Központi raktárkészleten.
 
Optic - Optikai Hálózatok | Tel: (+36-70) 312-0530 | Email: | Sitemap | Designed by: Art of Business
Copyright © 2021 "Optical" Minden jog fenntartva