Műszerek-Teszterek

OTDR 1310/1550/1650nm FHO5000-TC40F-LS-PM-SC/UPC Grandway [15924]
1310/1550/1650nm 40/38/38dB 4-240km +VFL, +OPM
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
OTDR 850/1300/1310/1550nm FHO5000-MD21-LS-PM-TS-FM-SC Grandway [16301]
850/1300nm 19/21dB+1310/1550nm 35/33dB 4m-240km+VF
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
OTDR 1310/ 1550nm FHO5000-D35-PM-TS-FM-SC-HUN+ Grandway [16307]
1310/1550nm 35/33dB 4-240km +VFL, +OPM
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
OTDR 1310/ 1550nm FHO3000-D26-VFL-PM-SC-HUN+ Grandway *[16135]
1310/1550nm 26/24dBm 4m-240km+VFL+OPM
Központi raktárkészleten.
Kifutó!
Akciós! 
OTDR 1310/1550/1625nm FHO5000-T43F-LS-PM-SC/UPC Grandway [15927]
1310/1550/1625nm 43/40/40dB 4-240km +VFL, +OPM
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
OTDR 1310/1550/1625nm FHO5000-T45F-LS-PM-SC/UPC-HUN+ Grandway [17400]
1310/1550/1625nm 45/43/43dB 4-240km +VFL, +OPM
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
Új!
 
OTDR 1310/ 1550nm FHO3000-D30-VFL-PM-SC-HUN+ Grandway [13120]
1310/1550nm 30/28dBm 4m-240km+VFL+OPM
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1310/ 1550nm FHO5000-D45-PM-TS-FM-SC/UPC-HUN+ Grandway [17401]
1310/1550nm 45/43dB 4-240km +VFL, +OPM
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
Új!
 
OTDR 1310/1550/1625nm FHO5000-T40F-LS-PM-SC/APC Grandway [15920]
1310/1550/1625nm 40/38/38dB 4-240km +VFL, +OPM
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
OTDR 1310/1550/1650nm FHO5000-TC35F-LS-PM-SC/UPC Grandway [15925]
1310/1550/1650nm 35/33/31dB 4-240km +VFL, +OPM
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
 
OTDR 850/1300/1310/1550nm FHO5000-MD25-LS-PM-TS-FM-SC Grandway [17431]
850/1300nm 19/21dB+1310/1550nm 45/43dB 4m-240km+VF
Szállítás, rendelés után 40 munkanap.
Új!
 
OTDR 1310/1550/1625nm FHO5000-T40F-LS-PM-SC/UPC Grandway [15919]
1310/1550/1625nm 40/38/38dB 4-240km +VFL, +OPM
Központi raktárkészleten.
 
Optic - Optikai Hálózatok | Tel: (+36-70) 312-0530 | Email: | Sitemap | Designed by: Art of Business
Copyright © 2021 "Optical" Minden jog fenntartva