Műszerek-Teszterek

OTDR 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB FHO5000-T40F-LS-PM-SC/UPC Grandway [15919]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1550nm, 1625nm, 1310nm; OPM hullámhossz: 1310nm, 850nm, 1490nm, 1300nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm; OPM méréshatár: -70 / +10 dBm;
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
OTDR 1310/1550/1650nm, 35/33/31dB FHO5000-TC35F-LS-PM-SC/UPC Grandway [15925]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1650nm, 1310nm, 1550nm; OPM hullámhossz: 1300nm, 1310nm, 850nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; OPM méréshatár: -70 / +10 dBm;
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
Optikai teljesítménymérő PON rendszerekhez FHP3P01 Grandway [15698]
PON Optikai Teljesítménymérő: FTTX-PON: APON, BPON, GPON... ONU és OLT/Video csatlakozási lehetőséggel.
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1625nm, 20dB FHO1000-SP20F mini VFL+OPM-SC Grandway [18425]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1625nm; OPM hullámhossz: 1300nm, 1310nm, 850nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; OPM méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibakereső Léze
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
Optikai kábelvizsgáló (szál-/jelazonosító) OFI-5 Grandway [17995]
17995, élőszálas jelvizsgáló; Élőszál vizsgáló. Szálak, vékony pigtail, patch kábelek, bontás nélküli azonosítására. Mérhető hullámhossz tartomány:
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1310/1550/1625nm, 43/40/40dB FHO5000-T43F-LS-PM-SC/UPC Grandway [15927]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1625nm, 1310nm, 1550nm; OPM hullámhossz: 1300nm, 1310nm, 850nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; OPM méréshatár: -70 / +10 dBm;
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő + fényforrás FHM2B02 Grandway [15913]
15913, Optikai fényforrás, TELJESÍTMÉNY/CSILLAPÍTÁSMÉRŐ - OPM, beépített memória, opt. fényforrást is tartalmaz; Termékkód (gyártói): FHM2B02, Grandwa
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
OTDR 1310/1550/1650nm, 45/43/43dB FHO5000-TC45F-LS-PM-SC/UPC Grandway [18332]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1650nm, 1310nm, 1550nm; OPM hullámhossz: 1300nm, 1310nm, 850nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; OPM méréshatár: -70 / +10 dBm;
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
OTDR 1310/1550/1625nm, 45/43/43dB FHO5000-T45F-LS-PM-SC/UPC Grandway [17400]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1625nm, 1310nm, 1550nm; OPM hullámhossz: 1300nm, 1310nm, 850nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; OPM méréshatár: -70 / +10 dBm;
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
OTDR 1310/ 1550nm, 26/24dB FHO3000L-D26 VFL+OPM-SC Grandway [18311]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1550nm, 1310nm; OPM hullámhossz: 980nm, 1300nm, 850nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm, 1310nm; OPM méréshatár: -70 / +10 dBm;
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1310/ 1550nm, 28/26dB FHO1000-D28 mini VFL+OPM-SC Grandway [17732]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1550nm, 1310nm; OPM hullámhossz: 1300nm, 1310nm, 850nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; OPM méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibaker
Központi raktárkészleten.
 
Optikai teljesítménymérő GEPON rendszerekhez FHP2G10 Grandway [10997]
10997, TELJESÍTMÉNY/CSILLAPÍTÁSMÉRŐ - OPM; Termékkód (gyártói): FHP2G10, Grandway
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő mini FHP12-A Grandway [15693]
Optikai Teljesítménymérőt, mely -70dBm-től, +10dBm tartományban képes az előre kallibrált hullámhosszakban mérést végezni. 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1310/ 1550nm, 45/43dB FHO5000-D45-PM-TS-FM-SC/UPC Grandway [17401]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1550nm, 1310nm; OPM hullámhossz: 1300nm, 1310nm, 850nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; OPM méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibaker
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
OTDR 1310/1550/1650nm, 43/41/41dB FHO5000-TC43F-LS-PM-SC/UPC Grandway [17865]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1650nm, 1310nm, 1550nm; OPM hullámhossz: 1300nm, 1310nm, 850nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; OPM méréshatár: -70 / +10 dBm;
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő mini FHP12-B Grandway [15694]
Optikai Teljesítménymérőt, mely -50dBm-től, +26dBm tartományban képes az előre kallibrált hullámhosszakban mérést végezni. 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490
Központi raktárkészleten.
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő FHP2B04 Grandway [15435]
Optikai Multiméter, mely tartalmaz, Optikai Teljesítménymérőt, mely -70dBm-től, +10dBm tartományban képes az előre kalibrált hullámhosszakban mérés
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1310/ 1550nm, 35/33dB FHO5000-D35-PM-TS-FM-SC Grandway [16307]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1550nm, 1310nm; OPM hullámhossz: 1300nm, 1310nm, 850nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; OPM méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibaker
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
OTDR 850/1300/1310/1550nm FHO5000-MD21-LS-PM-TS-FM-SC Grandway [16301]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1550nm, 1310nm, 850nm, 1300nm; OPM hullámhossz: 1310nm, 850nm, 1490nm, 1300nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm; OPM méréshatár: -70 / +
Központi raktárkészleten.
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő FHP2A04 Grandway [15434]
Optikai Multiméter, mely tartalmaz, Optikai Teljesítménymérőt, mely -70dBm-től, +10dBm tartományban képes az előre kalibrált hullámhosszakban mérés
Központi raktárkészleten.
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő + fényforrás FHM2A01 Grandway [15432]
15432, Optikai teljesítmény-/csillapításmérő+fényforrás, beépített memória, opt. fényforrást is tartalmaz; Termékkód (gyártói): FHM2A01, Grandway
Központi raktárkészleten.
 
OTDR 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB FHO5000-T40F-LS-PM-SC/APC Grandway [15920]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1625nm, 1310nm, 1550nm; OPM hullámhossz: 1300nm, 1310nm, 850nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; OPM méréshatár: -70 / +10 dBm;
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő + fényforrás FHM2A02 Grandway [15911]
15911, Optikai teljesítmény-/csillapításmérő+fényforrás, beépített memória, opt. fényforrást is tartalmaz; Termékkód (gyártói): FHM2A02, Grandway
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
Optikai teljesítménymérő PON rendszerekhez FHP2P01 Grandway [15697]
PON Optikai Teljesítménymérő: FTTX-PON: APON, BPON, GPON... ONU és OLT/Video csatlakozási lehetőséggel.
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
OTDR 1650nm, 20dB FHO1000-SA20F mini VFL+OPM-SC Grandway [18424]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1650nm; OPM hullámhossz: 1300nm, 1310nm, 850nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; OPM méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibakereső Léze
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
OTDR 1310/ 1550nm, 22/20dB FHO1000-D22 mini VFL+OPM-SC Grandway [17895]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1550nm, 1310nm; OPM hullámhossz: 1300nm, 1310nm, 850nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; OPM méréshatár: -70 / +10 dBm; Hibaker
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
OTDR 1310/1550/1650nm, 40/38/38dB FHO5000-TC40F-LS-PM-SC/UPC Grandway [15924]
OTDR; OTDR hullámhossz: 1650nm, 1310nm, 1550nm; OPM hullámhossz: 1300nm, 1310nm, 850nm, 1650nm, 1625nm, 1550nm, 1490nm; OPM méréshatár: -70 / +10 dBm;
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő + fényforrás FHM2B01 Grandway [15912]
15912, Optikai teljesítmény-/csillapításmérő+fényforrás, beépített memória, opt. fényforrást is tartalmaz; Termékkód (gyártói): FHM2B01, Grandway
Központi raktárkészleten.
 
Optic - Optikai Hálózatok | Tel: (+36-70) 312-0530 | Email: | Sitemap | Designed by: Art of Business
Copyright © 2024 "Optical" Minden jog fenntartva