Optikai szálvizsgáló video mikroszkóp USB-s FIM-4 Grandway [15403]

  • Központi raktárkészleten.

Termékkód (AA): 15403

Termék elérhetőség: rendelésre

Egyéb termék információ: kézi, 400x nagyítás

Adatkapcsolati csatlakozás Az eszköz azon csatakozási felületét jelöli, amin keresztül kommunikál a PC-vel, PC-kkel.: nincs

Tápellátás Ez a paraméter azt mutatja, hogy az eszköznek milyen tápfeszültségre van szüksége a normál működéshez. Esetlegesen a tápcsatlakozó típusát.: USB bus powered

Tartozékok Ez azt írja le, hogy a termék mellé milyen eszközöket csomagolt a gyártó a gyári kiszerelésében.:
Védő, hordtáska
1db Adaptertartó védődoboz
USB kábel
Magyar nyelvű leírás

Adapterek:
1 db alap-adapter 2.5PC-M (Ø 2.5mm csatlakozókhoz, SC/PC, FC/PC, ST/PC) a mikroszkópra szerelve,
1db SC-PC-F adapter - SC adapterek, aljzatok, optikai modulok visgálatához.
1db FC-PC-F adapter - FC adapterek, aljzatok, optikai modulok visgálatához.
1db LC-PC-F adapter - LC adapterek, aljzatok, optikai modulok (pl.: SFP-SFP+, QSFP, QSFP+, QSFP14, QSFP28, QSFP56, stb.) visgálatához. LC csatlakozójú kábelek vizsgálatára, egy darab egynemű LC optikai toldó modul közbeiktatásával lehetséges.

Garancia idő Az az időtartam, amin belül, a termék gyártója, importőre, illetve az Agenda-Age Kft. a garanciális kötelezettségeknek eleget tesz.: 24 hónap

Rövid leírás: kézi, 400x nagyítás

Leírás A termékkel, vagy szolgáltatással kapcsolatos, általános információk, vagy olyan információk szövegesen megfogalmazott jellemzője, amely a többi feltüntetett paraméterből nem derül ki, de lényeges.: A 400X-os nagyítást biztosító USB mikroszkóp, a Grandway OTDR műszerek kiegészítő eleme. Használatával tökéletesen megvizsgálhatók az optikai csatlakozók, akár dugók, akár aljzatok felületei és fényképes dokumentálásra ad lehetőséget a műszer segítségével.

Alkalmazható csatlakozótípusok a cserélhető adapterek függvényében: ST/SC/LC/ FC/FDDI

Adatlap (gyártói): grandway/FIM-4 datasheet.pdf

Megfelelőség: CE

Márkanév Annak a vállalatnak a neve, amely a terméket előállítja és/vagy piaci forgalomba hozza. Egyes termékek esetén a fantázianév, amely néven forgalomba kerül.: Grandway

Értékesítéshez  Vissza a listához
Optic - Optikai Hálózatok | Tel: (+36-70) 312-0530 | Email: | Sitemap | Designed by: Art of Business
Copyright © 2021 "Optical" Minden jog fenntartva