Műszerek-Teszterek

Optikai teljesítmény-/csillapításmérő FHP2B04 Grandway [15435]
Optikai Multiméter, mely tartalmaz, Optikai Teljesítménymérőt, mely -70dBm-től, +10dBm tartományban képes az előre kallibrált hullámhosszakban mérést végezni, illetve ugyanezen tartományokban Csillapításmérésre is. Lézer Fényforrást, mely a leggyakrabban használt 1310nm és 1550nm hullámhosszúságban modulált 270Kz, 1kHz, 2kHz frekvencián is képes működni.
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő mini FHP12-B Grandway [15694]
Optikai Teljesítménymérőt, mely -50dBm-től, +26dBm tartományban képes az előre kallibrált hullámhosszakban mérést végezni. 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm.
Szállítás, rendelés után 30 munkanap.
Új!
 
Optikai teljesítménymérő OPM-B OptiC *[14845]
optikai hálózat teljesítmény mérő
Központi raktárkészleten.
Kifutó!
Akciós! 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő+fényforrás FHM2B02 Grandway [15913]
teljesítménymérő + lézeres fényforrás
Szállítási időt kérdezze forgalmazóinktól!
Új!
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő FHP2A04 Grandway [15434]
Optikai Multiméter, mely tartalmaz, Optikai Teljesítménymérőt, mely -70dBm-től, +10dBm tartományban képes az előre kallibrált hullámhosszakban mérést végezni, illetve ugyanezen tartományokban Csillapításmérésre is.
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Optikai teljesítménymérő PON rendszerekhez FHP3P01 Grandway [15698]
PON Optikai Teljesítménymérő: FTTX-PON: APON, BPON, GPON... ONU és OLT/Video csatlakozási lehetőséggel.
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Optikai teljesítmény-/csillapításmérő mini FHP12-A Grandway [15693]
Optikai Teljesítménymérőt, mely -70dBm-től, +10dBm tartományban képes az előre kallibrált hullámhosszakban mérést végezni. 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm.
Szállítási időt kérdezze forgalmazóinktól!
Új!
 
Optikai teljesítménymérő PON rendszerekhez FHP2P01 Grandway [15697]
PON Optikai Teljesítménymérő: FTTX-PON: APON, BPON, GPON... ONU és OLT/Video csatlakozási lehetőséggel.
Szállítási időt kérdezze forgalmazóinktól!
Új!
 
Optic - Optikai Hálózatok | Tel: (+36-70) 312-0530 | Email: | Sitemap | Designed by: Art of Business
Copyright © 2020 "Optical" Minden jog fenntartva