Műszerek-Teszterek

Opt. mérőkábel SM SC/SC (UPC) 1000m F2H-LFC Grandway [15074]
15074, Optikai mérőkábel, G.652D (OS2) SM 9/125, szimpla - SLX; csatlakozó: SC/UPC < > SC/UPC, sárga, OTDR-hez; Termékkód (gyártói): F2H-LFC-1000-SC-S
Központi raktárkészleten.
 
Opt. mérőkábel SM SC/SC (APC) 1000m FHO-LCB Grandway [15863]
15863, Optikai mérőkábel, G.652D (OS2) SM 9/125, szimpla - SLX; csatlakozó: SC/APC < > SC/APC, fekete, FHO5000-es OTDR-hez; Termékkód (gyártói): FHO-L
Központi raktárkészleten.
 
Opt. mérőkábel SM SC/SC (UPC) 500m FHO-LCB Grandway [15695]
15695, Optikai mérőkábel, G.652D (OS2) SM 9/125, szimpla - SLX; csatlakozó: SC/UPC < > SC/UPC, fekete, FHO5000-es OTDR-hez; Termékkód (gyártói): FHO-L
Központi raktárkészleten.
 
Opt. mérőkábel SM FC/SC (APC) 1000m FHO-LCB Grandway [15865]
15865, Optikai mérőkábel, G.652D (OS2) SM 9/125, szimpla - SLX; csatlakozó: FC/APC < > SC/APC, fekete, FHO5000-es OTDR-hez; Termékkód (gyártói): FHO-L
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
Opt. mérőkábel MM SC/SC (UPC) 500m F2H-LFC Grandway [15505]
15505, Optikai mérőkábel, MM 50/125 (OM2), szimpla - SLX; csatlakozó: SC/UPC < > SC/UPC, sárga, OTDR-hez; Termékkód (gyártói): F2H-LFC-500-SC-SC-OM2,
Központi raktárkészleten.
 
Opt. mérőkábel SM SC/SC (APC) 500m F2H-LFC Grandway [18557]
18557, Optikai mérőkábel, G.652D (OS2) SM 9/125, szimpla - SLX; csatlakozó: SC/APC < > SC/APC, fekete; Termékkód (gyártói): F2H-LFC-500-SC(APC)-SC(APC
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
Opt. mérőkábel SM SC/SC (APC) 500m FHO-LCB Grandway [15864]
15864, Optikai mérőkábel, G.652D (OS2) SM 9/125, szimpla - SLX; csatlakozó: SC/APC < > SC/APC, fekete, FHO5000-es OTDR-hez; Termékkód (gyártói): FHO-L
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
Opt. mérőkábel SM SC/SC (UPC) 500m F2H-LFC Grandway [15701]
15701, Optikai mérőkábel, G.652D (OS2) SM 9/125, szimpla - SLX; csatlakozó: SC/UPC < > SC/UPC, sárga, OTDR-hez; Termékkód (gyártói): F2H-LFC-500-SC-SC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. mérőkábel SM FC/SC (UPC) 1000m F2H-LFC Grandway [15501]
15501, Optikai mérőkábel, G.652D (OS2) SM 9/125, szimpla - SLX; csatlakozó: FC/UPC < > SC/UPC, fekete; Termékkód (gyártói): F2H-LFC-1000-SC-FC-2D, Gra
Szállítás, rendelés után 35 munkanap.
 
Opt. mérőkábel SM SC/SC (UPC) 1000m FHO-LCB Grandway [14683]
14683, Optikai mérőkábel, G.652D (OS2) SM 9/125, szimpla - SLX; csatlakozó: SC/UPC < > SC/UPC, fekete, FHO5000-es OTDR-hez; Termékkód (gyártói): FHO-L
Központi raktárkészleten.
 
Optic - Optikai Hálózatok | Tel: (+36-70) 312-0530 | Email: | Sitemap | Designed by: Art of Business
Copyright © 2024 "Optical" Minden jog fenntartva