Opt. mérőkábel SM SC/SC (UPC) 500m F2H-LFC Grandway [15701]

 
 
 
  • Központi raktárkészleten.

Termékkód (AA): 15701

Termék elérhetőség: rendelésre

Opt. szálfajta: SM (9/125) - G.652.D (OS2)

Duplexitás: SLX (szimpla)

Opt. csatlakozó: SC/UPC < > SC/UPC

Hosszúság Ez a paraméter a termék hosszúságának értékét mutatja.: 500 m

Szín A termék színét jelöli. Minden esetben a termék külső burkolatának a domináns, vagy teljes színét.: sárga

Egyéb termék információ: OTDR-hez

Kompatibilitás Az adott termék mely másik termékkel helyettesíthető vagy mely termékhez (termékekhez) használható.: 9/125 SM OS1, 9/125 SM OS2, 9/125 SM OS2, OS1

Megfelelőség: RoHS

Leírás A termékkel, vagy szolgáltatással kapcsolatos, általános információk, vagy olyan információk szövegesen megfogalmazott jellemzője, amely a többi feltüntetett paraméterből nem derül ki, de lényeges.: Az előtét mérőkábel, az OTDR-ekkel történő mérrések esetén, azok holttereinek a kiküszöbölésére szolgál. A méréskor, a megfelelő száltípust alkalmazva, minimális veszteséggel biztosítható, hogy a hasznos mérési eredmények biztosan, és részletesen legynek kiértékelhetők, és minden fontos "esemény" leolvasható legyen a műszerről.

Adatlap (gyártói): grandway/F2H-LFC datasheet.pdf

Termékkód (gyártói): F2H-LFC-500-SC-SC-2D

Márkanév Annak a vállalatnak a neve, amely a terméket előállítja és/vagy piaci forgalomba hozza. Egyes termékek esetén a fantázianév, amely néven forgalomba kerül.: Grandway

Értékesítéshez  Vissza a listához
Optic - Optikai Hálózatok | Tel: (+36-70) 312-0530 | Email: | Sitemap | Designed by: Art of Business
Copyright © 2020 "Optical" Minden jog fenntartva