Csatlakozók

Opt. adapter MM ST/PC - ST/PC SLX OptiC [12759]
Termékkód (AA):12759, multi módusú; Csatl. fajtája: ST/PC - ST/PC, szimpla
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC SLX OptiC [15571]
Termékkód (AA):15571, multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, szimpla
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC DLX OptiC [15651]
Termékkód (AA):15651, multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, dupla
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. adapter MM OM3 LC/PC - LC/PC DLX OptiC [15570]
Termékkód (AA):15570, multi módusú; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, dupla
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. adapter MM beige SC/PC - SC/PC DLX OptiC *[12758]
Termékkód (AA):12758, multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, dupla
Központi raktárkészleten.
Kifutó!
Akciós! 
Opt. adapter MM beige LC/PC - LC/PC DLX OptiC *[13341]
Termékkód (AA):13341, multi módusú; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, dupla
Központi raktárkészleten.
Kifutó!
Akciós! 
Opt. adapter MM OM4 SC/PC - SC/PC DLX OptiC [11178]
Termékkód (AA):11178, multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, dupla
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. adapter MM beige SC/PC - SC/PC SLX OptiC *[12757]
Termékkód (AA):12757, multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, szimpla
Központi raktárkészleten.
Kifutó!
Akciós! 
Opt. adapter MM OM4 SC/PC - SC/PC SLX OptiC [15543]
Termékkód (AA):15543, multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, szimpla
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. adapter MM OM4 LC/PC - LC/PC DLX OptiC [15542]
Termékkód (AA):15542, multi módusú; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, dupla
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. csatlakozó MM LC/UPC SLX gyors, előcsiszolt OptiC [16718]
Termékkód (AA):16718, szimpla; Bekötési mód: gyors - csatos rögzítésű, előcsiszolt
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Optic - Optikai Hálózatok | Tel: (+36-70) 312-0530 | Email: | Sitemap | Designed by: Art of Business
Copyright © 2019 "Optical" Minden jog fenntartva