Csatlakozók

Opt. adapter MM/SM FC/PC - LC/PC SLX OptiC [17559]
17559, Opt, adapter, Univerzális (MM/SM); Csatl. fajtája: FC dugó - LC/PC aljzat, szimpla - SLX; Kábel kompatibilitás: 50/125 µm MM, 9/125 µm SM, Opti
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM/SM FC - LC/PC illesztő OptiC [14846]
LC illesztő (FC/LC átalakító)
Központi raktárkészleten.
 
Optic - Optikai Hálózatok | Tel: (+36-70) 312-0530 | Email: | Sitemap | Designed by: Art of Business
Copyright © 2024 "Optical" Minden jog fenntartva