Csatlakozók

Opt. adapter MM ST/PC - ST/PC SLX OptiC [12759]
Termékkód (AA):12759, multi módusú; Csatl. fajtája: ST/PC - ST/PC, szimpla
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter SM SC/PC - SC/PC SLX OptiC [12454]
Termékkód (AA):12454, mono módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, szimpla
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC SLX OptiC [15571]
Termékkód (AA):15571, multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, szimpla
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC DLX OptiC [15651]
Termékkód (AA):15651, multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, dupla
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. adapter MM OM3 LC/PC - LC/PC DLX OptiC [15570]
Termékkód (AA):15570, multi módusú; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, dupla
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. adapter MM/SM FC - LC/PC illesztő OptiC [14846]
LC illesztő (FC/LC átalakító)
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. adapter MM beige SC/PC - SC/PC DLX OptiC *[12758]
Termékkód (AA):12758, multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, dupla
Központi raktárkészleten.
Kifutó!
Akciós! 
Opt. adapter MM beige LC/PC - LC/PC DLX OptiC *[13341]
Termékkód (AA):13341, multi módusú; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, dupla
Központi raktárkészleten.
Kifutó!
Akciós! 
Opt. adapter SM E2000/APC - E2000/APC SLX OptiC [15609]
Termékkód (AA):15609, mono módusú, szimpla
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. adapter MM OM4 SC/PC - SC/PC DLX OptiC [11178]
Termékkód (AA):11178, multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, dupla
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. adapter MM beige SC/PC - SC/PC SLX OptiC *[12757]
Termékkód (AA):12757, multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, szimpla
Központi raktárkészleten.
Kifutó!
Akciós! 
Opt. adapter SM SC/APC - SC/APC SLX OptiC [11492]
Termékkód (AA):11492, mono módusú; Csatl. fajtája: SC/APC - SC/APC, szimpla
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter SM LC/APC - LC/APC Quad OptiC *[15766]
Termékkód (AA):15766, mono módusú; Csatl. fajtája: LC/APC - LC/APC, quad (négyes)
Központi raktárkészleten.
Kifutó!
 
Opt. adapter SM LC/PC - LC/PC DLX keskeny OptiC [16717]
Termékkód (AA):16717, mono módusú; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, dupla
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM OM4 SC/PC - SC/PC SLX OptiC [15543]
Termékkód (AA):15543, multi módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, szimpla
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. adapter SM LC/PC - LC/PC Quad OptiC [13079]
Termékkód (AA):13079, mono módusú; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, quad (négyes)
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. adapter SM SC/APC - SC/APC DLX OptiC [16846]
Termékkód (AA):16846, mono módusú; Csatl. fajtája: SC/APC - SC/APC, dupla
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM OM4 LC/PC - LC/PC DLX OptiC [15542]
Termékkód (AA):15542, multi módusú; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, dupla
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. adapter SM SC/PC - SC/PC DLX OptiC [12762]
Termékkód (AA):12762, mono módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, dupla
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter SM SC/PC - SC/PC SLX keskeny OptiC [15729]
Termékkód (AA):15729, mono módusú; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, szimpla
Központi raktárkészleten.
Új!
 
Opt. adapter SM LC/PC - LC/PC DLX OptiC [12914]
Termékkód (AA):12914, mono módusú; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, dupla
Központi raktárkészleten.
 
Optic - Optikai Hálózatok | Tel: (+36-70) 312-0530 | Email: | Sitemap | Designed by: Art of Business
Copyright © 2019 "Optical" Minden jog fenntartva