Csatlakozók

Opt. adapter SM SC/APC - SC/APC DLX OptiC [16846]
16846, Opt, adapter, mono módusú - SM; Csatl. fajtája: SC/APC - SC/APC, dupla - DLX; Kábel kompatibilitás: 9/125 µm SM, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter SM SC/PC - SC/PC SLX keskeny OptiC [15729]
15729, Opt, adapter, mono módusú - SM; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, szimpla - SLX; Kábel kompatibilitás: 9/125 µm SM, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter SM LC/PC - LC/PC DLX keskeny OptiC [16717]
16717, Opt, adapter, mono módusú - SM; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, dupla - DLX; Kábel kompatibilitás: 9/125 µm SM, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC SLX OptiC [15571]
15571, Opt, adapter, multi módusú - MM; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, szimpla - SLX; Kábel kompatibilitás: OM3, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter SM LC/APC - LC/APC Quad OptiC [15766]
15766, Opt, adapter, mono módusú - SM; Csatl. fajtája: LC/APC - LC/APC, 2304; Kábel kompatibilitás: 9/125 µm SM, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter SM LC/PC - LC/PC Quad OptiC [13079]
13079, Opt, adapter, mono módusú - SM; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, 2304; Kábel kompatibilitás: 9/125 µm SM, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM/SM FC - LC/PC illesztő OptiC [14846]
LC illesztő (FC/LC átalakító)
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter SM SC/APC - SC/APC SLX OptiC [11492]
11492, Opt, adapter, mono módusú - SM; Csatl. fajtája: SC/APC - SC/APC, szimpla - SLX; Kábel kompatibilitás: 9/125 µm SM, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM OM3 LC/PC - LC/PC DLX OptiC [15570]
15570, Opt, adapter, multi módusú - MM; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, dupla - DLX; Kábel kompatibilitás: OM3, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM OM4 LC/PC - LC/PC DLX OptiC [15542]
15542, Opt, adapter, multi módusú - MM; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, dupla - DLX; Kábel kompatibilitás: OM4, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC SLX keskeny OptiC [17855]
17855, Opt, adapter, multi módusú - MM; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, szimpla - SLX; Kábel kompatibilitás: OM3, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM/SM FC/PC - LC/PC SLX OptiC [17559]
17559, Opt, adapter, Univerzális (MM/SM); Csatl. fajtája: FC dugó - LC/PC aljzat, szimpla - SLX; Kábel kompatibilitás: 9/125 µm SM, 50/125 µm MM, Opti
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM OM3 SC/PC - SC/PC DLX OptiC [15651]
15651, Opt, adapter, multi módusú - MM; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, dupla - DLX; Kábel kompatibilitás: OM3, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter SM E2000/APC - E2000/APC SLX OptiC [15609]
15609, Opt, adapter, mono módusú - SM, szimpla - SLX; Kábel kompatibilitás: 9/125 µm SM, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM OM4 SC/PC - SC/PC DLX OptiC [11178]
11178, Opt, adapter, multi módusú - MM; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, dupla - DLX; Kábel kompatibilitás: OM4, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM ST/PC - ST/PC SLX OptiC [12759]
12759, Opt, adapter, multi módusú - MM; Csatl. fajtája: ST/PC - ST/PC, szimpla - SLX; Kábel kompatibilitás: 50/125 µm MM, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter MM OM4 SC/PC - SC/PC SLX OptiC [15543]
15543, Opt, adapter, multi módusú - MM; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, szimpla - SLX; Kábel kompatibilitás: OM4, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter SM SC/PC - SC/PC SLX OptiC [12454]
12454, Opt, adapter, mono módusú - SM; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, szimpla - SLX; Kábel kompatibilitás: 9/125 µm SM, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter SM LC/PC - LC/PC DLX OptiC [12914]
12914, Opt, adapter, mono módusú - SM; Csatl. fajtája: LC/PC - LC/PC, dupla - DLX; Kábel kompatibilitás: 9/125 µm SM, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Opt. adapter SM SC/PC - SC/PC DLX OptiC [12762]
12762, Opt, adapter, mono módusú - SM; Csatl. fajtája: SC/PC - SC/PC, dupla - DLX; Kábel kompatibilitás: 9/125 µm SM, OptiC
Központi raktárkészleten.
 
Optic - Optikai Hálózatok | Tel: (+36-70) 312-0530 | Email: | Sitemap | Designed by: Art of Business
Copyright © 2024 "Optical" Minden jog fenntartva