Csatlakozók

Opt. csatlakozó SM LC/UPC SLX gyors, előcsiszolt OptiC [13096]
13096, Optikai csatlakozó, mono módusú - SM; Csatl. fajtája: LC/UPC, szimpla - SLX; Kábel kompatibilitás: 9/125 µm SM; Bekötési mód: gyors - csatos rö
Központi raktárkészleten.
 
Opt. csatlakozó MM LC/UPC SLX gyors, előcsiszolt OptiC [16718]
16718, Optikai csatlakozó, multi módusú - MM; Csatl. fajtája: LC/UPC, szimpla - SLX; Kábel kompatibilitás: 50/125 µm MM; Bekötési mód: gyors - csatos
Központi raktárkészleten.
 
Optic - Optikai Hálózatok | Tel: (+36-70) 312-0530 | Email: | Sitemap | Designed by: Art of Business
Copyright © 2024 "Optical" Minden jog fenntartva