Notice: Undefined index: szallido in /srv/www/optical/Adatlap/content.php on line 148
optical.hu - Adatlap

OTDR 850/1300/1310/1550nm FHO5000-MD25-LS-PM-TS-FM-SC Grandway [17431]

  • Szállítási időt kérdezze forgalmazóinktól!

Termékkód (AA): 17431

Termék elérhetőség: rendelésre

OTDR hullámhossz OTDR mérési hullámhossza: 1300nm Multimódusú rendszerek esetén használt, másodlagosan jellemző hullámhossz., 1310nm Jellemzően a SM (Single-Mode) rendszereknél használt adatátviteli hullámhossz, mely később a MM (MultiMode) kábeleken is alkalmazottá vált adatátviteli hullámhossz., 1550nm Jellemzően a SM (Single-Mode) rendszereknél használt adatátviteli hullámhossz. Általában a BiDi, és a nagyobb adatátviteli távolságot biztosító rendszerekben alkalmazzák, a kábelen tapasztalható kissebb csillapítási jellemzők okán., 850nm Multimódusú rendszerek esetén használt jellemző hullámhossz. (Leginkább a régebbi MM rendszerek esetén) Az újabb MM rendszerek az 1300, 1310nm-es hullámhosszon működnek.

OPM hullámhossz Optical Power Meter, azaz Optikai Teljesítmény-Mérő, mely egyben Csillapításmérő hullámhossza, amin az előre elvégzett kalibrációnak megfelelően pontos méréseket lehet végezni.: 1300nm Multimódusú rendszerek esetén használt, másodlagosan jellemző hullámhossz., 1310nm Jellemzően a SM (Single-Mode) rendszereknél használt adatátviteli hullámhossz, mely később a MM (MultiMode) kábeleken is alkalmazottá vált adatátviteli hullámhossz., 1490nm Jellemzően a SM (Single-Mode) rendszereknél használt adatátviteli hullámhossz., 1550nm Jellemzően a SM (Single-Mode) rendszereknél használt adatátviteli hullámhossz. Általában a BiDi, és a nagyobb adatátviteli távolságot biztosító rendszerekben alkalmazzák, a kábelen tapasztalható kissebb csillapítási jellemzők okán., 1625nm SM rendszerekben, jellemzően mérési és szervizfunkciók céljára alkalmazott hullámhossz., 1650nm SM rendszerekben, jellemzően mérési és szervizfunkciók céljára alkalmazott hullámhossz., 850nm Multimódusú rendszerek esetén használt jellemző hullámhossz.

OPM méréshatár Az Optikai Teljesítménymérő alsó és felső méréshatárait jelenti. Így a legkissebb és legnagyobb még mérhető teljesítményértékeket találjuk megadva.: -70 / +10 dBm A műszer méréshatára, vagyis a mérhető legkissebb teljesítmény, a megadott hullámhosszakban -70dBm (0,1nW). a legnagyobb teljesítmény, +10dBm (10mW).

VFL (Visual Fault Locator) Látható hullámhossztartományú Optikai Hibakereső Lézer hullámhossza, és teljesítménye. A teljesítménye, a vizsgálható optikai szakasz hosszát is megadja, ahogy a kissebb teljesítmények, pl. 1 mW, csak igen korlátozott, 1-2 km-en használható eredménnyel. A 10mW, nagyságrendileg 10-12-15 km-es szakazokon is még eredményesen alkalmazható, a 30mW, akár 30-~40 km-en is. Nyilván a nagyobb teljesítmények, a kissebb távolságokon is határozottabb eredményeket adnak, így mindenkor érdemes a megfontolásra, hogy a lehetséges igények feletti modellt válasszuk.: 650nm/10mW A Vizuális Hibakereső Lézer hullámhossza 650nm, mely 10mW kimenő teljesítményt szolgáltat.

Csatlakozó fajtája A terméken szereplő, vagy jellemző csatlakozó pontos megnevezése.: FC/UPC, SC/UPC (MM/SM)

Egyéb termék információ: 850/1300nm 19/21dB+1310/1550nm 45/43dB 4m-240km+VFL+OPM

Adatkapcsolati csatlakozás Az eszköz azon csatakozási felületét jelöli, amin keresztül kommunikál a PC-vel, PC-kkel.: micro-USB, RJ-45 Ethernet, USB-A

Tápellátás Ez a paraméter azt mutatja, hogy az eszköznek milyen tápfeszültségre van szüksége a normál működéshez. Esetlegesen a tápcsatlakozó típusát.: akkumulátor (egyedi) - tölthető (230V AC)

Tartozékok Ez azt írja le, hogy a termék mellé milyen eszközöket csomagolt a gyártó a gyári kiszerelésében.:
- Alapműszer,
- hordtáska - vállpánttal,
- 2db marok -pánt a könnyű mobil használathoz
- 10V 4A tápegység / töltő,
- Lithium Ion 7,4V4,4Ah akkumulátor,
- micro USB/USB-A kábel,
- Felhasználói útmutató több nyelven.
- Részletes magyar nyelvű leírás és használati útmutató
- Minőségi bizonyítvány (ellenőrzési adatlap)
- CD lemez, Leírásokkal, Kezelő és Dokumentáló szoftverrel.
- OTDR mérési analizátor szoftver →

Márkanév Annak a vállalatnak a neve, amely a terméket előállítja és/vagy piaci forgalomba hozza. Egyes termékek esetén a fantázianév, amely néven forgalomba kerül.: Grandway

Leírás A termékkel, vagy szolgáltatással kapcsolatos, általános információk, vagy olyan információk szövegesen megfogalmazott jellemzője, amely a többi feltüntetett paraméterből nem derül ki, de lényeges.: A már magyar nyelvű menüvel is rendelkező mérőműszercsalád, alkalmas az átfogó mérések elvégzésére az optikai hálózatokon. A szálszakadások helyének a meghatározásától, a teljesítmény, és csillapításméréseken keresztül, a legegyszerűbb vizuális szálazonosításig, az adott modell felszereltségétől függően.

Univerzális műszer a maga nemében:
- mivel a MM rendszerekhez is használható azok precíz mérésére,
- valamint a kiemelkedően nagy SM dinamikatartományával
♦ 1310 és 1550 nm-es hullámhossztartományával,
♦ alkalmassá teszi a PON / FTTH hálózatokban történő érzékenyebb méréshez is,
♦ valamint a normál SM hálózatok esetében a még finomabb és pontosabb mérések elvégzéséhez.

Ennek a modellnek a használata a következő területekre ajánlható:
- Minden multimódusú, és single módusú rendszerhez, valamint az utóbbi rendszerek esetén, a PON / FTTH hálózatokhoz is.


A műszercsalád, és típusainak részletes bemutatása az alábbi linkeken találhatók:
FHO5000 OTDR család - Grandway>
Optikai hálózatok egyszerű mérése és műszerei>
Szoftver frissítések letöltése >>>

A termék kompatibilis az FHO-LCB Launch kábelcsaláddal, közvetlen a műszer hátoldalára szerelhető, és egy egységet képezhet vele, így könnyen elvégezhetők az előtétszálas mérések.

Adatlap (gyártói): grandway/FHO5000 series datasheet.pdf

Használati útmutató (angol) A termék használati útmutatója, kézikönyve, amely a termék, vagy termékcsalád jellemzőit, üzemeltetését, karbantartását tartalmazza.: http://www.grandway.hu/uploads/manual/FHO5000_User_Manual.pdf

Termék bemutató - magyar: https://youtu.be/nNPt_7s2bmE

Termék bemutató - angol: https://www.youtube.com/watch?v=hSxhzLsddgI

Gyártói web oldal Az itt megjelenő link az adott termék gyártójának weboldalára mutat.: http://grandway.hu/products/instrument/otdr/729.html

Megfelelőség: CE, RoHS

CE tanúsítvány A termék CE (EU Declaration of Conformity) tanúsítványát mutatja meg. Egyes esetben ezek szükségesek, nagyobb beruházásoknál a műszaki ellenőr kéri be.: grandway/FHO5000 CE.pdf

Garancia idő Az az időtartam, amin belül, a termék gyártója, importőre, illetve az Agenda-Age Kft. a garanciális kötelezettségeknek eleget tesz.: 24 hónap

Értékesítéshez  Vissza a listához
Optic - Optikai Hálózatok | Tel: (+36-70) 312-0530 | Email: | Sitemap | Designed by: Art of Business
Copyright © 2021 "Optical" Minden jog fenntartva