OTDR 1310/ 1550nm FHO3000-D30-VFL-PM-SC-HUN+ Grandway [13120]

  • Központi raktárkészleten.

Termékkód (AA): 13120

OTDR hullámhossz OTDR mérési hullámhossza: 1310nm Jellemzően a SM (Single-Mode) rendszereknél használt adatátviteli hullámhossz, mely később a MM (MultiMode) kábeleken is alkalmazottá vált adatátviteli hullámhossz., 1550nm Jellemzően a SM (Single-Mode) rendszereknél használt adatátviteli hullámhossz. Általában a BiDi, és a nagyobb adatátviteli távolságot biztosító rendszerekben alkalmazzák, a kábelen tapasztalható kissebb csillapítási jellemzők okán.

OPM hullámhossz Optical Power Meter, azaz Optikai Teljesítmény-Mérő, mely egyben Csillapításmérő hullámhossza, amin az előre elvégzett kalibrációnak megfelelően pontos méréseket lehet végezni.: 1300nm Multimódusú rendszerek esetén használt, másodlagosan jellemző hullámhossz., 1310nm Jellemzően a SM (Single-Mode) rendszereknél használt adatátviteli hullámhossz, mely később a MM (MultiMode) kábeleken is alkalmazottá vált adatátviteli hullámhossz., 1490nm Jellemzően a SM (Single-Mode) rendszereknél használt adatátviteli hullámhossz., 1550nm Jellemzően a SM (Single-Mode) rendszereknél használt adatátviteli hullámhossz. Általában a BiDi, és a nagyobb adatátviteli távolságot biztosító rendszerekben alkalmazzák, a kábelen tapasztalható kissebb csillapítási jellemzők okán., 1625nm SM rendszerekben, jellemzően mérési és szervizfunkciók céljára alkalmazott hullámhossz., 1650nm SM rendszerekben, jellemzően mérési és szervizfunkciók céljára alkalmazott hullámhossz., 850nm Multimódusú rendszerek esetén használt jellemző hullámhossz., 980nm Multimódusú rendszerek bizonyos MM rendszerekben használt jellemző hullámhossz.

OPM méréshatár Az Optikai Teljesítménymérő alsó és felső méréshatárait jelenti. Így a legkissebb és legnagyobb még mérhető teljesítményértékeket találjuk megadva.: -70 / +10 dBm A műszer méréshatára, vagyis a mérhető legkissebb teljesítmény, a megadott hullámhosszakban -70dBm (0,1nW). a legnagyobb teljesítmény, +10dBm (10mW).

VFL (Visual Fault Locator) Látható hullámhossztartományú Optikai Hibakereső Lézer hullámhossza, és teljesítménye. A teljesítménye, a vizsgálható optikai szakasz hosszát is megadja, ahogy a kissebb teljesítmények, pl. 1 mW, csak igen korlátozott, 1-2 km-en használható eredménnyel. A 10mW, nagyságrendileg 10-12-15 km-es szakazokon is még eredményesen alkalmazható, a 30mW, akár 30-~40 km-en is. Nyilván a nagyobb teljesítmények, a kissebb távolságokon is határozottabb eredményeket adnak, így mindenkor érdemes a megfontolásra, hogy a lehetséges igények feletti modellt válasszuk.: 650nm/10mW A Vizuális Hibakereső Lézer hullámhossza 650nm, mely 10mW kimenő teljesítményt szolgáltat.

Csatlakozó fajtája A terméken szereplő, vagy jellemző csatlakozó pontos megnevezése.: SC/UPC

Egyéb termék információ: 1310/1550nm 30/28dBm 4m-240km+VFL+OPM

Adatkapcsolati csatlakozás Az eszköz azon csatakozási felületét jelöli, amin keresztül kommunikál a PC-vel, PC-kkel.: micro-USB

Tápellátás Ez a paraméter azt mutatja, hogy az eszköznek milyen tápfeszültségre van szüksége a normál működéshez. Esetlegesen a tápcsatlakozó típusát.: akkumulátor (egyedi) - tölthető (230V AC)

Tartozékok Ez azt írja le, hogy a termék mellé milyen eszközöket csomagolt a gyártó a gyári kiszerelésében.:
- Alapműszer,
- 12V tápegység,
- Lithium akkumulátor,
- USB kábel,
- Hordtáska + vállpánt
- Felhasználói útmutató,
- CD lemez,
- OTDR mérési analizátor szoftver →

Termékkód (gyártói): FHO3000-D30-VFL-PM-SC

Márkanév Annak a vállalatnak a neve, amely a terméket előállítja és/vagy piaci forgalomba hozza. Egyes termékek esetén a fantázianév, amely néven forgalomba kerül.: Grandway

Leírás A termékkel, vagy szolgáltatással kapcsolatos, általános információk, vagy olyan információk szövegesen megfogalmazott jellemzője, amely a többi feltüntetett paraméterből nem derül ki, de lényeges.: Részletes leírás>>



Általános Jellemzők

Kijelző 5 inch TFT-LCD (érintőkijelző )
Akkumulátor 7.4V/3300mAh lithium
Folyamatos tesztelé esetén: 6 óra (kikapcsolt háttérvilágítással)?,
Töltési idő 3.5 óra
Adattárolás 40,000 görbe-csoport
Felületek 3×USB port(USB A Type×2, Micro-USB×1)
Működési hőmérséklet -10?~+50?
Tárolási Hőmérséklet -20?~+70?
Páratartalom ≤95% (non-condensation)
Méretek 195×140.5×46mm / 0,9kg (akkumulátorral együtt)
Tartozékok Alapműszer, 12V tápegység, Lithium battery, FC adapter, USB kábel, Felhasználói útmutató, CD lemez, hordtáska, pánt

Mérési és Teszt paraméterek

Tesztelési távolság 100m, 500m, 2km, 5km, 10km, 20km, 40km, 80km, 120km, 160km, 240km
Mintavételi felbontás Minimum 5cm
Mintavételi pontok Maximum 128,000 pont
Linearitás ≤0.05dB/dB
Skála beosztás X axis: 4~70m/div, Y axis: 0.09~5dB/div
Veszteségi hatéréték 0.01dB
Veszteségi felbontás 0.001dB
Távolsági felbontás 0.01m
Távolság pontosság ±(1m+mérési távolság×3×10-5+mintavételezési sűrűség) (excluding IOR uncertainty)
Fénytörési beállítás 1.2000~1.5999, 0.0001 lépésekben

VFL (vizuális hibakereső, ellenőrző lézer) Modul

Hullámhossza 650nm
Teljesítmény 10mw, CLASSIII B
Távolság 12km
Csatlakozó FC/UPC
Üzemmódok CW/2Hz

OPM (Optikai Teljesítménymérő) Modul

Hullámhossztartomány 800~1700nm
Kalibrált Hullámhosszak 850/1300/1310/1490/1550/1625/1650nm
Mérési Tartomány -60~+5dBm
Felbontás 0.01dB
Pontosság ±0.35dB±1nW
Modulációazonosítás 270/1k/2k Hz,Pi≥-40dBm
Csatlakozó SC/UPC




Adatlap (gyártói): grandway/FHO3000 series datasheet.pdf

Használati útmutató (angol) A termék használati útmutatója, kézikönyve, amely a termék, vagy termékcsalád jellemzőit, üzemeltetését, karbantartását tartalmazza.: grandway/manual/FHO3000 User Manual.pdf

Termék bemutató - magyar: https://youtu.be/qASHAx--eVk

Gyártói web oldal Az itt megjelenő link az adott termék gyártójának weboldalára mutat.: http://grandway.hu/products/instrument/otdr/1111.html

Megfelelőség: CE, RoHS

CE tanúsítvány A termék CE (EU Declaration of Conformity) tanúsítványát mutatja meg. Egyes esetben ezek szükségesek, nagyobb beruházásoknál a műszaki ellenőr kéri be.: grandway/FHO3000 CE.pdf

Garancia idő Az az időtartam, amin belül, a termék gyártója, importőre, illetve az Agenda-Age Kft. a garanciális kötelezettségeknek eleget tesz.: 24 hónap

Értékesítéshez  Vissza a listához
Optic - Optikai Hálózatok | Tel: (+36-70) 312-0530 | Email: | Sitemap | Designed by: Art of Business
Copyright © 2021 "Optical" Minden jog fenntartva